Dąb Lancelot w kuchni – przegląd najciekawszych projektów

Dąb Lancelot to zdecydowanie jeden z bestsellerów w na obecnym rynku. Płyta ta sprawdza się doskonale jako korpus, fronty, blat kuchenny, czy zabudowa na ścianie. Dodatkowo wykorzystamy go z powodzeniem zarówno w kombinacjach klasycznych jak i nowoczesnych. Poniższe aranżacje udowodnią także, że dąb Lancelot świetnie łączy się z innymi kolorami, takimi jak: biały, czarny, kremowy, czy szary. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie niesie dekor dąb Lancelot z firmy Pfleiderer.

dąb lancelot kuchnia
Autor projektu: koncept3d.pl.
Za pomocą prezentowanego dekoru drewna możemy stworzyć naprawdę ciekawą i przykuwającą wzrok aranżację. Jak widzimy, nawet wplatając trzeci kolor nie tracimy, a nawet zyskujemy na jakości!
kuchnia biała dąb Lancelot
Autor projektu: koncept3d.pl.
Zwróćmy uwagę na cokół oddzielający meble od podłogi. Ten możemy wykonać w różnych kolorach: białym, drewnianym albo i czarnym. Czarny jednak wygląda super w połączniu z listwowymi uchwytami.

Płyta laminowana Dąb Lancelot

Nieważne czy główny kolor kuchni to biały, kremowy, granatowy czy jeszcze inny. Nieważne również czy kuchnia posiada uchwyty frezowane, czy standardowe. To wszystko mało istotne, ponieważ dąb Lancelot z powodzeniem połączymy praktycznie ze wszystkimi dekorami i wzorami. Jest to na tyle uniwersalna płyta, że nikt nie powinien mieć najmniejszego problemu ze zestawieniem jej z innymi elementami. Koniecznie przejrzyjmy poniższe przykłady.

fronty białe z płytą dąb lancelot i czarne uchwyty
Autor projektu: koncept3d.pl.
Płyta Lancelot pięknie prezentuje się w towarzystwie białych frontów meblowych wykończonych czarnym blatem roboczym.
kuchnia biała dąb lancelot
Autor projektu: koncept3d.pl.
Fronty wykonane z prezentowanej dębowej płyty również wyglądają świetnie! Co powiecie o ciekawym dodatku w formie np. jednej szafeczki? Nie zapominajmy również o podświetleniu naszych szafek.
pomysły ciekawe rzeczy z drewna
Autor projektu: koncept3d.pl.
Z powodzeniem możemy pomyśleć o wykorzystaniu płyty laminowanej tworząc inne ciekawe elementy. Co sądzicie o tego typu stoliku i eleganckich lamelach?

Dąb Lancelot blat

Dekor, który opisujemy występuje zarówno jako płyta laminowana jak i blat roboczy. Nic nie stoi więc na przeszkodzie aby stworzyć kompozycję zestawioną tylko z dwóch kolorów, bez konieczności szukania zamienników.

blat dąb lancelot kuchnia
Autor projektu: koncept3d.pl.
Drewniany blat kuchenny zestawiony z białymi matowymi frontami.
blat kuchenny dąb Lancelot R20027 RT
Autor projektu: koncept3d.pl.
Blat dąb Lancelot występuje w dwóch głębokościach – głębszej i płytszej.

Podsumowanie

Jak zauważyliśmy na powyższych przykładach dąb Lancelot posiada wiele zalet i bez wątpienia zasługuje na miano jednego z bestsellerów. Pamiętajmy jednak, że wzorów drewna jest ogromna ilość. My z czasem, postaramy się przybliżyć te najczęściej spotykane i wykorzystywane (dąb Pradawny, dąb Odwieczny itp.). Na koniec proszę pamiętać, że żadna wizualizacja nie odda w 100% faktycznego realizmu danego dekoru. Abyśmy byli pewni co zamawiamy, zachęcamy do odwiedzania sklepów meblowych czy w szczególności tych z płytami i blatami kuchennymi.

Projekty oraz aranżacje wykonała firma koncept3d.pl.

Scroll to Top