Kremowa kuchnia – przegląd ciekawych projektów

Czasami zdarza się, że klienci mają jasne oczekiwania co do wizji swojej kuchni. Od początku określamy pewne priorytety, a następnie podążamy za nimi. Dla właścicieli kuchni, których aranżacje przedstawiamy poniżej najważniejsza była po prostu użyteczność, praktyczność i jasne – kremowe barwy. Pomimo przewagi aranżacji białych kuchni, klienci zdecydowali się pójść w troszkę innym kierunku. Jeśli lubisz takie klimaty, to drogi gościu artykuł kremowa kuchnia jest właśnie dla Ciebie.

kremowa kuchnia
Autor projektu: koncept3d.pl.
Kremowe kuchnie to świetna alternatywa dla białych mebli. Jedną z największych zalet tego koloru będzie niewątpliwie to, że jest po prostu cieplejszy dla oka.

Kremowa kuchnia z drewnianym blatem

Jednym z podstawowych problemów, które pojawiają się praktycznie zawsze jest wybór blatu. Kremowe meble całkiem fajnie przyjmują dodatkowe dekory, ale my tutaj przedstawiamy zestawienie kremu z drewnem. Warto także pomyśleć o wprowadzeniu innego koloru, mogą to być chociażby czarne uchwyty.

kremowa kuchnia z drewnianym blatem
Autor projektu: koncept3d.pl.
Drewniany blat w kremowej kuchni wygląda całkiem fajnie. Pomyślmy także o innych niebanalnych elementach, może uchwyty?

Kuchnia kremowa

Meble kuchenne w odcieniach kremowych bardzo ładnie prezentują się zarówno w kuchniach tych bardziej nowoczesnych, ale także klasycznych. Pamiętajmy, że decydując się na tą drugą opcję mamy możliwość wprowadzenia przyjemnych dla oka elementów, np.: pilastrów, szprosów w witrynkach albo gzymsów. Wszystko zależy od naszych preferencji.

kuchnie kremowe aranżacje
Autor projektu: koncept3d.pl.
Meble kuchenne w stylu klasycznym z pięknymi witrynkami.

Kuchnia ecru

Kuchnia ecru to po prostu meble w dekorze waniliowym. Niewątpliwie pisząc o kuchniach ecru cały czas mamy przed oczyma meble kremowe w kremowych odcieniach.

kuchnia ecru z drewnem
Autor projektu: koncept3d.pl.
Aranżacja kuchni ecru ze stalową wolnostojącą lodówką i czarnym zlewozmywakiem.

Kremowa kuchnia: podsumowanie

Cóż można napisać w podsumowaniu – wydaje nam się, że same zdjęcia mówią wszystko. Warto wspomnieć jednak, że prezentowane kremowe kuchnie mogą być naprawdę ciekawym pomysłem. Mogą też być inspiracją dla osób poszukujących ciekawych form. Same wykończenia plasują kuchnię w zdecydowanej czołówce nieszablonowych przykładów i mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi podobna kuchnia stanie u kogoś w Państwa domu!

Projekty oraz aranżacje wykonała firma koncept3d.pl.

Scroll to Top