Manicure ślubny – TOP 16 inspiracji na hybrydy ślubne

Manicure ślubny - TOP 16 inspiracji na hybrydy ślubne

Pomysły na manicure ślubny z wzorami, ozdobami i brokatem – 16 modnych propozycji

Manicure ślubny to jeden z tych elementów, bez których wygląd panny młodej nie będzie kompletny. I choć jest to jedynie detal, to stanowi on uzupełnienie dłoni, a biorąc pod uwagę, że przyszła małżonka będzie trzymała bukiet ślubny, to trzeba pamiętać, że uwaga wielu gości będzie skupiona właśnie na jej dłoniach. To dlatego wykonanie paznokci ślubnych przy użyciu odpowiednich kolorów i wzorów jest tak istotne. Jakie więc lakiery wybrać do zrobienia manicure ślubnego i jakimi ozdobami je udekorować? Tego dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury i przejrzenia naszych inspiracji!


W tym artykule znajdziesz:
1. Ślubny manicure w modnej odsłonie – 16 inspiracji na stylizacje
2. Inspiracje na manicure ślubny – 16 pomysłów na kolory, wzory i ozdoby
3. Modny manicure ślubny – galeria zdjęć z 16 inspiracjami na hybrydy ślubne


Ślubny manicure w modnej odsłonie – 16 inspiracji na stylizacje

Manicure ślubny to jeden z nieodłącznych elementów wyglądu panny młodej. I choć wydawać by się mogło, że tak drobny akcent nie jest zbyt istotny, ponieważ cała uwaga będzie skupiona na sukni ślubnej, to w rzeczywistości odgrywa on bardzo ważną rolę. Paznokcie dopełniają bowiem wygląd dłoni, a przecież to w nich przyszła małżonka będzie trzymała bukiet ślubny i na jeden z palców w blasku fleszy włoży obrączkę. Bardzo ważne jest więc, aby wykonana stylizacja była delikatna, elegancka i spójna z wybraną kreacją. Taki efekt można osiągnąć pokrywając płytkę kolorem białym, beżowym, ecru, mlecznym różem, pastelowym błękitem lub robiąc cieliste paznokcie. Każdą z tych propozycji z pewnością bez trudu dopasujemy do wybranej sukni, a do wykończenia stylizacji będziemy potrzebowali jedynie subtelnego akcentu. Do tego świetnie sprawdzą się różnego rodzaju świecidełka, w tym przede wszystkim błyszczące cyrkonie oraz folia transferowa. Oczywiście pisząc o manicure ślubnym nie sposób nie wspomnieć o paznokciach z frenchem, wszak jest to istna klasyka, która jest modna i efektowna, a przy tym bardzo uniwersalna, dzięki czemu z łatwością można dopasować ją praktycznie do każdej kreacji. Alternatywą dla tych propozycji są paznokcie z brokatem, które w zależności od koloru i wielkości drobinek mogą być mniej lub bardziej wyraziste. A jak to wygląda w rzeczywistości? Już Wam pokazujemy! Sprawdźcie naszą galerię zdjęć, w której specjalnie dla Was przygotowaliśmy aż 16 modnych inspiracji na manicure ślubny z wzorami, ozdobami i brokatem! Zapraszamy do przeglądania!

Inspiracje na manicure ślubny – 16 pomysłów na kolory, wzory i ozdoby

W większości portali ślubnych króluje manicure beżowy, kremowy i cielisty. Czy to oznacza, że do jego wykonania można wykorzystać tylko takie odcienie? Nic z tych rzeczy! Paznokcie na to wyjątkowe wydarzenie można z powodzeniem zrobić również przy użyciu tak nieoczywistych kolorów jak pastele! Do tego świetnie sprawdzi się wspomniany wcześniej róż oraz błękit, a także kolor lawendowy, miętowy, brzoskwiniowy oraz wrzosowe paznokcie! Wszystkie z nich są bowiem na tyle delikatne, że ich charakterem można dowolnie manewrować przy użyciu przeróżnych dodatków. Przykładowo, błękitne paznokcie można uzupełnić kilkoma iskrzącymi kamyczkami, uzyskując w ten sposób manicure subtelny i efektowny zarazem, a lawendowe paznokcie można wzbogacić srebrną folią transferową, otrzymując piękną stylizację w kwiatowych tonach z nutką elegancji. Jeżeli jednak nie przepadamy za tak cukierkowymi kolorami lub po prostu nie pasują one do wybranej kreacji, zawsze można postawić na klasykę, czyli właśnie paznokcie beżowe, kremowe lub cieliste. W tym wypadku świetnie sprawdzi się ich połączenie ze złotymi drobinami, których mniejsza lub większa ilość zadecyduje o wyrazistości wykonanego manicure ślubnego. Oczywiście osoby lubiące ekstrawagancję, mogą też postawić na bordowe paznokcie lub granatowe paznokcie, jednak takie stylizacje najlepiej stonować przy użyciu matowego topu, aby nie rzucały się zanadto w oczy. Alternatywą dla tych propozycji są paznokcie marmurki, które ze względu na ich delikatność można dopasować praktycznie do każdej sukni. A jak to wygląda na zdjęciach? Sprawdźcie naszą galerię zdjęć, w której przygotowaliśmy aż 16 pomysłów na modny i efektowny manicure ślubny! Zapraszamy do oglądania!

Modny manicure ślubny – galeria zdjęć z 16 inspiracjami na hybrydy ślubne

Manicure ślubny z frenchem

Źródło

Paznokcie ślubne z frenchem

Źródło

Lawendowy manicure ślubny z brokatem

Źródło

Cieliste paznokcie z brokatem

Źródło

Manicure ślubny z brokatem

Źródło

Paznokcie z wzorkami na ślub

Źródło

Cieliste paznokcie z wzorkiem

Źródło

Błękitne paznokcie

Źródło

Błękitne paznokcie na ślub

Źródło

Czerwony manicure ślubny

Źródło

Cieliste paznokcie z brokatem i wzorkami

Źródło

Modne paznokcie ślubne

Źródło

Różowy manicure ślubny

Źródło

Manicure ślubny w kolorze różowym

Źródło

Lawendowy manicure ślubny

Źródło

Biały manicure ślubny

Źródło