Wrzosowe paznokcie – 18 inspiracji na wrzosowe hybrydy w modnej odsłonie

Wrzosowe paznokcie - 18 inspiracji na wrzosowe hybrydy w modnej odsłonie

Pomysły na wrzosowe paznokcie z wzorami, ozdobami i brokatem – 18 modnych propozycji

Wrzosowe paznokcie to pomysł na bardzo delikatną stylizację, którą dzięki sporej uniwersalności można dopasować praktycznie do każdego ubioru. Manicure w takiej kolorystyce może być więc zarówno subtelnym dodatkiem do codziennej kreacji, jak i eleganckim akcentem wyjściowego stroju na ważną okazję. Jakie zatem ozdoby najbardziej do nich pasują i z jakimi kolorami je połączyć? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury i przejrzenia naszych inspiracji!


W tym artykule znajdziesz:
1. Wrzosowe paznokcie hybrydowe – 18 inspiracji na oryginalne stylizacje
2. Inspiracje na wrzosowe paznokcie – 18 pomysłów na wzory, ozdoby i zdobienia
3. Modne wrzosowe paznokcie – galeria zdjęć z 18 inspiracjami


Wrzosowe paznokcie hybrydowe – 18 inspiracji na oryginalne stylizacje

Wrzosowe paznokcie świetnie komponują się przede wszystkim z wielokolorowymi kreacjami, dlatego są bardzo częstym wyborem podczas cieplejszych pór roku. Taki manicure bije rekordy popularności w formie wiosennych paznokci i letnich paznokci, ale to nie jedyny moment, kiedy można je wykorzystać, wszak są na tyle delikatne, że z powodzeniem można dostosować ich finalny wygląd przy użyciu przeróżnych ozdób oraz kolorów towarzyszących do danej okazji. Przykładowo, jeżeli chcemy zrobić piękne pastelowe paznokcie, które idealnie uzupełnią codzienny ubiór, bardzo dobrym pomysłem będzie pomalowanie płytki wrzosowym lakierem i udekorowanie go brokatem w podobnej tonacji, a gdy celem jest zrobienie stylizacji na bardziej wymagające okazje, doskonałym rozwiązaniem będzie zestawienie koloru wrzosowego z cielistymi paznokciami i doklejenie do nich kilku cyrkonii. Oczywiście, tak jak wspomnieliśmy na początku, zawsze można też pokryć je malowankami nawiązującymi do danej pory roku. I tak w przypadku manicure na wiosnę bardzo fajnie sprawdzą się wzorki kwiatków, roślinek i gałązek, a do uzupełnienia manicure na lato można wykorzystać owoce, liście lub palmy. I to jeszcze nie wszystko! Wrzosowe paznokcie można bowiem z łatwością połączyć z innymi kolorami, w tym przede wszystkim z odcieniem brzoskwiniowym, miętowym, błękitnym, różowym oraz lawendowym, z którymi stworzą piękną, a przy tym bardzo modną stylizację. Alternatywą dla tych propozycji jest manicure francuski, do wykonania którego użyjemy mlecznej bazy, a końcówki zwieńczymy wrzosowym lakierem, oraz paznokcie z ombre, na których zrobimy przejście tonalne od koloru wrzosowego do jednego z pozostałych pasteli. A jak to wygląda na zdjęciach? Już Wam pokazujemy! Sprawdźcie nasze inspiracje na wrzosowe paznokcie z wzorami, ozdobami i brokatem! Zapraszamy do przeglądania!

Inspiracje na wrzosowe paznokcie – 18 pomysłów na wzory, ozdoby i zdobienia

Wrzosowe paznokcie hybrydowe i żelowe to połączenie elegancji, delikatności i uniwersalności w jednym, dzięki którym z łatwością można dostosować ich wygląd do danej okazji. Podstawą będzie jednak dobór do nich odpowiednich ozdób oraz kolorów, które zmienią całą stylizację w mniej lub bardziej przyciągający uwagę manicure. Przykładowo, jeżeli połączymy wrzosowy lakier z beżowymi paznokciami, zrobimy w ten sposób modny manicure w neutralnych kolorach, który będzie subtelnym dodatkiem do wybieranych na co dzień kreacji, a gdy zestawimy go z fioletowymi paznokciami, uzyskamy w ten sposób piękną, a przy tym bardzo gustowną stylizację, która świetnie uzupełni wyjściowy strój. Oczywiście samo wzbogacenie wrzosowych paznokci innymi barwami to nie wszystko, wszak można je również udekorować różnego rodzaju ozdobami. Wobec tego, jeżeli chcemy zrobić pastelowy manicure, który będzie modny i uniwersalny jednocześnie, bardzo fajnym pomysłem będzie doklejenie do wrzosowego lakieru srebrnej folii transferowej, a gdy celem jest uzyskanie zwracającej uwagi stylizacji, doskonałym rozwiązaniem będzie oprószenie go kontrastującym brokatem. I tutaj zarówno w jednym, jak i drugim przypadku tak zrobione paznokcie można z powodzeniem wykorzystać w formie manicure ślubnego. Na tym jednak nie koniec! Tak jak już bowiem wspomnieliśmy, kolor ten jest na tyle wielowymiarowy, że że można go też użyć w formie podkładu pod różnego rodzaju wzorki. Oznacza to, że sprawdzi się zarówno jako paznokcie na wiosnę, jak i paznokcie na lato, wszak wystarczy jedynie namalować na nim kwiatki, roślinki, gałązki, owoce lub palmy, które będą nawiązywały do panującej za oknem pogody. Alternatywą dla tych propozycji są paznokcie z cyrkoniami, które ozdobimy mniejszymi lub większymi błyskotkami. W ten sposób uzyskamy stylizację, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów. A jak to wygląda w rzeczywistości? Sprawdźcie naszą galerię zdjęć, w której specjalnie dla Was przygotowaliśmy aż 18 pomysłów na wrzosowe paznokcie hybrydowe i żelowe! Zapraszamy do oglądania!

Modne wrzosowe paznokcie – galeria zdjęć z 18 inspiracjami

Wrzosowe paznokcie z brokatem

Źródło

Brokatowe wrzosowe paznokcie

Źródło

Wrzosowe paznokcie hybrydowe

Źródło

Wrzosowe paznokcie z wzorkami kwiatów

Źródło

Wrzosowe paznokcie z wzorkami

Źródło

Brokatowe paznokcie w kolorze wrzosowym

Źródło

Wrzosowe paznokcie z frenchem

Źródło

Wrzosowy manicure z wzorkami

Źródło

Paznokcie w kolorze wrzosowym z wzorkami

Źródło

Wrzosowe paznokcie ze zdobieniami

Źródło

Wrzosowe paznokcie z kwiatem

Źródło

Wrzosowe paznokcie z geometrycznymi wzorami

Źródło

Modne wrzosowe paznokcie

Źródło

Wrzosowe paznokcie w kropki

Źródło

Wrzosowy manicure z brokatem

Źródło

Manicure z brokatem w kolorze wrzosowym

Źródło

Wrzosowe paznokcie ozdobione brokatem

Źródło

Delikatne wrzosowe paznokcie

Źródło